Debutanten Junior Handling 2018/2019

Uitslagen


Ga naar uitslagen Junior Handling competitie.

 

Pinkstershow 10 juni 2019

1e plaats: Yayden Ringeling

 

                    2e plaats: Charlotte Cauverberghs

                    

 

                                        3e plaats: Aron Drost

                                        

 

                    4e plaats Giulia Oost

                    

 

5e plaats: Decon v. Esch

 

Pinkstershow 9 juni 2019

1e plaats: Yenaika Rooms

 

                                                       2e plaats: Jenthe Sorlet

                                                       

 

3e plaats: Yara Noeverman

 

                                                       4e plaats: Nova Ekkelkamp

                                                       

 

5e plaats: Veerle Manders

 

 

Oss 26 mei 2019

1e plaats: Jayden Ringeling

 

2e plaats: Jill Lunenborg

                                                                    

 

3e plaats: Erim de Vaal

 

Oss 25 mei 2019

1e plaats: Nova Ekkelkamp

 

2e plaats: Maebh Hooghiemster

                                                                    

 

3e plaats: Abel Manders

 

 

Goes 21 april 2019

1e plaats: Fieke van Broekhoven

          2e plaats: Yanaika Rooms

          

                    3e plaats: Ruben Ouwerkerk

                    

                              4e plaats: Oliwia Bodakowska

                              

                                        5e plaats: Jayden Ringeling

                                        

 

Goes 20 april 2019

1e plaats Soleile Huikeshoven

                                        2e plaats Abel Manders

                                        

3e plaats Jayden Ringeling 

 

Leiden 24 maart 2019

1e plaats: Aron Drost

                                                           2e plaats: Erin de Vaal

                                                           

3e plaats: Daphne Hollegin

                                                           4e plaats: Nouheyla Sabour

                                                           

 

Leiden 23 maart 2019

1e plaats

 

2e plaats

 

3e plaats

 

Groningen 3 maart 2019

1e plaats: Myko Hoekstra

 

2e plaats Luca Rietveld

                                                                    

 

3e plaats: Aron Drost

 

4e plaats: Katelynn Rietveld

                                                                    

 

Groningen 2 maart 2019

1e plaats: Lysanne Kreuze

 

2e plaats: Soleil Huikeshoven

                                                                    

 

3e plaats: Katelynn Rietveld

 

4e plaats: Aron Drost

                                                                    

 

5e plaats: Sasha Feringa

 

Hazerswoude 18 maart 2018

1e plaats: Soleil Huikeshoven

 

2e plaats: Ruben Ouwerkerk

                              

 

3e plaats: Giulia Oost

                                                                   

 

4e plaats: Kalyn v.d. Nieuwenburg

 

Hazerswoude 17 maart 2018

1e plaats:  Lily Montanje

 

                                                                    2e plaats: Ruben Ouwerkerk

                                                                    

 

3e plaats: geen foto, Oliwia Bodakowska

4e plaats: geen foto, Maya Bodakowska

 

5e plaats: Daphne Hollegen

 

 

Groningen 4 maart 2018

1e plaats: Georgina v.d. Veen

 

                                        2e plaats: Katelynne Rietveld

                                        

3e plaats: Benthe Korten (geen foto)

4e plaats: Charlotte Dijkhorst (geen fotovan zondag, maar zie ook de uitslag van 3 maart).

 

Groningen 3 maart 2018

1e plaats: Charlotte Dijkhorst

 

                                        2e plaats: Lize Noeverman